ZissBL-2 Breedingbox
Ziss Aqua BL-2 Kweekbak – Geavanceerd kweeksysteem voor jonge vissen en garnalen
De Ziss Aqua BL-2 is een hoogwaardige kweekbak die is ontworpen om een veilige, gecontroleerde omgeving te bieden voor het opkweken van jonge vissen, het kweken van garnalen en het scheiden van gevoelige of juveniele vissen. Of u nu werkt met levendbarende vissen, dwerggarnalen of selectieve kweekprojecten, de BL-2 garandeert optimale groei- en overlevingskansen.
Met twee geïntegreerde roestvrijstalen gaaspanelen aan de zijkanten garandeert de BL-2 een constante stroom schoon, zuurstofrijk water, wat zorgt voor snellere groei en levendigere kleuren. Het fijne gaas voorkomt dat zelfs kleine garnalen ontsnappen en zorgt tegelijkertijd voor een naadloze wateruitwisseling met het hoofdaquarium.
Een ingebouwde luchtinlaat aan de zijkant zorgt voor een zachte interne watercirculatie, essentieel voor soorten die een gecontroleerde stroming of nauwlettende controle van het voedingsgedrag vereisen. Dankzij de massieve bodem bevat de bak altijd minimaal 1 cm water, waardoor jonge vissen en garnalen te allen tijde veilig onder water blijven.
De BL-2 is perfect voor zowel zoetwater- als zeeaquaria en wordt geleverd met twee bevestigingsmogelijkheden: een houder om hem op te hangen of zuignappen voor flexibele plaatsing.







